Dom

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.

Profil firmy
Jiaxing Seaman Marine Co., Ltd. założona w 2010 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które koncentruje się na dostarczaniu i eksportowaniu standardowych urządzeń SOLAS Marine LSA / FFA (ratowniczych i przeciwpożarowych), po kilku latach rozwoju stajemy się jednym z wiodących Firma dostarczająca sprzęt bezpieczeństwa morskiego, a także inne produkty związane z morzem, naszym celem jest oferowanie naszym klientom usług w jednym punkcie zatrzymania w najbardziej konkurencyjnych cenach i wysokiej jakości towarów.

Nasze produkty

Linia produktów, w które angażujemy się, jest następująca: sprzęt ratunkowy dla marynarki, morski sprzęt przeciwpożarowy, światła morskie, narzędzia sprzętu morskiego, sprzęt do nawigacji morskiej, liny i drabiny morskie, elektryczne morskie, akcesoria do łodzi rekreacyjnych, produkty do sportów wodnych.

Produkty, które dostarczamy, prawie pokrywają większość urządzeń bezpieczeństwa morskiego, które mogą być produkowane w Chinach.

Nasz certyfikat i rynek

Dzięki naszym profesjonalnym zakładom produkcyjnym nasze produkty posiadają certyfikat CCS (China Socity Classification) i EC / MED (Marine Equipment Device). Zatwierdzenie klasyfikacji GL-DNV, BV, RINA, LR, ABS, KR.

Seaman stworzył ustabilizowaną sieć dystrybucji z klientami z ponad 15 krajów i regionów na świecie. Głównymi klientami są: marynarka wojenna, stocznia, importer i dystrybutor urządzeń morskich, dostawcy ropy i gazu, armator, firma spedycyjna.

Nasze przekonanie biznesowe
Zachowujemy 3R- "Respect", "Reliable", "Responsible" jako moto naszej firmy, zawsze staramy się jak najlepiej oferować najlepszą obsługę i najbardziej konkurencyjną cenę z towarami wysokiej jakości dla naszego klienta,
Utrzymuj uczciwą i szybszą reakcję na klientów, rozwijaj się razem z klientem i wspólnie wygrywaj.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza firma jest uznawana za głównego producenta sprzętu bezpieczeństwa morskiego i eksportera sprzętu ratowniczego i przeciwpożarowego.

Nasza firma powstała w Jiaxing w Chinach, z wieloletnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa morskiego (od 2010 roku). Dzięki temu możemy rozwijać naszą działalność w dobrze zaplanowany sposób. Obecnie oferujemy kompleksową linię do produkcji pełnego sprzętu bezpieczeństwa morskiego po konkurencyjnych cenach.

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd. Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd. Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd. Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : MARYNARZ

Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-3,000,000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%