Dom

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.

profil firmy
Jiaxing Seaman Marine Co., Ltd. powstała w 2010 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które koncentruje się na dostarczaniu i eksporcie standardowych urządzeń morskich SOLAS LSA / FFA (ratujących życie i przeciwpożarowe), po kilku latach rozwoju stajemy się jednym z wiodących firma zaopatrzeniowa dla sprzętu bezpieczeństwa morskiego, jak również innych produktów związanych z morzem, naszym celem jest oferowanie naszym klientom kompleksowych usług w najbardziej konkurencyjnych cenach i towarach wysokiej jakości.

Nasze produkty

Linia produktów, którymi się zajmujemy, jest następująca: Morski sprzęt ratunkowy, Morski sprzęt przeciwpożarowy, Światła morskie, Morskie narzędzia sprzętowe, Morskie urządzenia nawigacyjne, Liny i drabiny morskie, Morskie urządzenia elektryczne, Wyposażenie łodzi rekreacyjnych, Produkty sportów wodnych.

produkty, które dostarczamy, prawie pokrywają większość urządzeń do ochrony środowiska morskiego, które mogą być produkowane w Chinach.

Nasz certyfikat i rynek

Dzięki naszym profesjonalnym zakładom produkcyjnym nasze produkty posiadają certyfikat CCS (China Socity Classification) i EC / MED (Marine Equipment Device). Zatwierdzenie klasyfikacji GL-DNV, BV, RINA, LR, ABS, KR.

Seaman ustanowił ustabilizowaną sieć dystrybucji z klientami z ponad 15 krajów i regionów na świecie. Głównymi klientami naszej firmy są marynarka wojenna, stocznia, importer i dystrybutor sprzętu morskiego, dostawcy ropy i gazu, armator, firma spedycyjna.

Nasze przekonanie biznesowe
Utrzymujemy 3R- „Respect”, „Niezawodne”, „Odpowiedzialne” jako moto firmy, zawsze staramy się oferować naszym klientom najlepszą obsługę i konkurencyjną cenę z wysokiej jakości towarami dla naszych klientów,
Utrzymuj uczciwą i szybszą reakcję na klientów, rozwijaj się wraz z klientem i wspólnie zdobywaj biznes.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza firma jest uznawana za głównego producenta sprzętu bezpieczeństwa morskiego i eksportera sprzętu ratowniczego i przeciwpożarowego.

Nasza firma powstała w Jiaxing w Chinach, z wieloletnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa morskiego (od 2010 roku). Dzięki temu możemy rozwijać naszą działalność w dobrze zaplanowany sposób. Obecnie oferujemy kompleksową linię do produkcji pełnego sprzętu bezpieczeństwa morskiego po konkurencyjnych cenach.

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd. Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd. Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd. Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : MARYNARZ

Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-3,000,000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%